199{gun}
10{sa}
1{d}
1{s}
Gün
Saat
Sn
Dk
 
 
DAVET
Değerli meslektaşlarım,


                ''2. Klinik Tanı / Tedavi Ulusal Kongresi'' ( KLİNİK-KON 2020 ) 16 - 19 Aralık 2020 tarihleri arasında Titanic Deluxe Otel & Kongre Merkezi Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

      Bu yıl 2. sini düzenleyeceğimiz Kongremizde, "dayanışma, gönüllülük, yardımlaşma, özveri ve daha güzel bir dünya" düşüncesi ile yola çıkan deneyimli bilim insanları ile beraber, İç hastalığı kliniklerinde sık karşılaştığımız dahili, akut ve kronik hastalıklara,  güncel klinik yaklaşımlar, klinik deneyimler ve zengin olgu örnekleri içeren konularla sunumlarımız zenginlenecektir.

 
             Kongre konuları bilimsel kurulu tarafından titizlikle ve güncel ihtiyaçları karşılayacak şekilde oluşturulmuş olup, kongre programında ayrı disiplinlerin güncel tedavi gelişmelerini multidisipliner bir yaklaşımla interaktif olarak ele alacağız.

               Sahada görev yapan her meslektaşımın bilimsel programdaki her oturum başlığı ile ilgili deneyimlerini ve tanı-tedavi yaklaşımlarını interaktif olarak / olgu sunumları ile paylaşmalarının konu başlıklarını sağlamlaştıracağı ve toplantının daha verimli geçmesini sağlayacağı kanaatindeyiz.

                 Keyifli ve verimli vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,


Kongre Başkanı                                                               Kongre Eş Başkanı
Prof.Dr. Mustafa ARAZ                                                    Prof.Dr.Vahap OKAN
Önemli Tarihler
Bildiri özet gönderimi için son tarih
- 15 Eylül 2020 olmuştur.

Erken Kayıt İçin Son Tarih
- 15 Şubat 2020
 
TELEFON
0312 255 75 29
E-POSTA
klinikkon@megilisgirit.com